هاست سان متعهد می شود طبق سیاست امنیت اطلاعات ، اطلاعات خصوصی کاربران را حفظ و نگهداری کند و برای دیگر اشخاص فاش نکند ، به استثنا مواردی که به موجب قانون مجبور به انجام این کار می باشد.
هاست سان اطلاعاتی را در حین تراکنش ها و عملیات بانکی از مشتریان خود جمع آوری می کند که در موارد زیر از آنها استفاده خواهد کرد :
1. حل و فصل اختلافات و مشکلات ناشی از تراکنش های ناموفق و موفق
2. جلوگیری و شناسایی فعالیت های غیرمجاز ، مخرب و مشکوک
هاست سان اطلاعات شخصی شما را برای اشخاص ثالث آشکار نمی کند مگر در مواردی که آشکار سازی اطلاعات شخصی شما برای مراجع قضایی ذیصلاح و یا افرادی که دارای صلاحیت قانونی هستند و حکم قضایی دارند مورد استفاده الزامی باشد.
هاست سان به منظور سهولت در پشتیبانی سیستم پشتیبانی تیکت و پشتیبانی آنلاین(ساعات انلاینی اصولا بین 16 الی 22) را راه اندازی کرده است که کاربران بتوانند از هر نظر پشتیبانی سریع را داشته باشند همچنین هاست سان شماره تماس هائی را در سایت گذاشته است که کاربران میتوانند جهت هرگونه سوال و یا مشکلی با آن خطوط تماس بگیرند
هاست سان با هرگونه فعالیت مخرب و اسپم به شدت برخورد خواهد نمود و در صورت تخلف اکانت متخلف را با همه اکانت های فعال آن(بجز دامنه) غیر فعال میکند تا زمانی که مشخص شود کاربر خلافی انجام نداده است.همچنین درصورتی که خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران وب سایتی فعالیت کند سرویس کاربر غیر فعال میشود
کاربران می توانند بعد از ورود به اکانت خود با مراجعه به بخش تنظیمات > ویرایش اطلاعات و پسورد، اطلاعات خود را تغییر دهند.جهت بالا بردن امنیت یک سری از مشخصات تنها از طریق مدیریت مانند نام و نام خانوادگی قابل تغییر میباشد.
هاست سان از آدرس آی پی برای ارائه پشتیبانی بهتر ، رفع مشکلات سرویس ها ، تشخیص کاربران از روبات ها ، امنیت درخواست ها و سفارش ها ، امنیت ورود به پورتال مشتریان یا سرویس ها و… استفاده می نماید.
درصورتی که کاربر بنابه هر دلیلی رمز عبور خود را فراموش کند و قادر به بازیابی رمز عبور تحت هیچ شرابطی نباشد و همچنین جهت تغییر نام کاربر و اطلاعاتی که نیاز به هویت کاربر است ارائه مدارک شناسائی به هاست سان الزامی میباشد.
باتشکر مدیریت هاست سان

« برگشت

بازگشت به بالا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات هاست سان می باشد و هرگونه کپی برداری از ان پیگرد قانونی دارد